IN TROPICAL MOOD

4:22:00 PM
I was wearing
Mango pants / Primark tee / H&M sandals, clutch

Tyhle kalhoty jsou asi mým nejlepším úlovkem z nákupů v Praze a taky velkou láskou na první pohled. Když jsem je v Mangu uviděla, v mém čísle a za poloviční cenu nešlo jinak než je popadnout, utíkat do kabinky a pak hned k pokladně.:)) Miluju na nich ten španělský/tropický vzor a moc jsem se těšila na to, až je právě tady budu moct nafotit. Pravda, představovala jsem si k tomu spíš nějakou zapadlou starou uličku, ale v přímořském letovisku tyhle krásky bez stovky parkujících aut po stranách jen stěží najdete, proto jsem zvolila raději jednoduché pozadí, aby barvy pořádně vynikly. Tak co tomu říkáte?? :)

You Might Also Like

7 komentářů

 1. boží kombinace Eli! :) věděla jsem to hned, co jsem viděla detail na insta! :) ty kalhoty jsou fakt super kup <3

  ReplyDelete
 2. Drahá, tento příspěvek patří mezi top 3 tady na blogu!!! Love it!!!

  ReplyDelete
 3. Vypadají zvláštně ale krásně, moc ti to sluší :-) Obávám se toho že mě by takové kalhoty nesedli ale moc by se mi líbily :-)
  www.bokattyna.blogspot.cz

  ReplyDelete
 4. Hi dear and congratulations for your choice of pants: for me this print is really beautiful!!! I'm italian blogger and I found your blog on Instagram. I follow you and I hope you follow me back. What do you think to follow us also in Bloglovin? Kisses from Italy,
  Eni

  http://eniwherefashion.blogspot.it/

  ReplyDelete
 5. Ahoj! Viem, že na Slovenskej scéne je mnoho stránok, ktoré propagujú mladšie aj staršie blogerky a neblogerky fotkami, ktoré odošlú. Nesnažím sa stránku pridať k väčšine, chcem aby bola niečím výnimočným, čo bude prekvapením.

  Ak máš záujem o spoluprácu a zverejnenie tvojich outfitov, budeme veľmi radi, ak nám ich pošleš! Zverejníme každý jeden, nebudeme ich triediť a preberať

  https://www.facebook.com/pages/Mám-svoj-štýl/1515420088684020?ref_type=bookmark

  Pekný deň

  ReplyDelete
 6. ty kalhoty jsou úplně skvělý Eli! líbí líbí líbí! <3

  ReplyDelete