Village

2:43:00 PM


I was wearing all from H&M.

Jelikož mi už zkouškové skončilo (konečněěě! a kdo sledujete můj instagram (tady), tak už to taky víte ;) tak se mé kroky ubíraly opět k domovu a se mnou i blog. Nejprve jsem z toho popravdě měla trochu krizi, protože miluju olomoucké zákoutí, stavby, uličky a vůbec už to tam mám z hlediska focení dost prošmejděné. Doma je sice doma, ale na malé vesničce moc mohutných budov a vhodných pozadí k focení moc nenajdete. Naštěstí se mi po pár minutách zkoušení, focení a hledání konečně podařilo něco dobrého objevit a tady je výsledek. :) Chtěla jsem vám v tomto postu především ukázat svoje nové šatky, které jsem spolu s botama ulovila ve slevách. Jsem z nich nadšená! Protože přesně takové jsem strašně dlouho chtěla, hledala a až teď opravdu našla! Jsou lehké, jemné, vzdušné, s příjemným vzorem a střihem a ještě k tomu o polovinu levnější než původně! (no nekup to!!) A hlavně je to takový ten typ oblečení, neřešíš, nasadíš a jdeš, což zbožňuju!:) Boty jsem k nim zvolila chlupaté loafersky, které byly velice rychlou a jednoznačnou volbou. Jsou to takové moje "králičí botky" a nemůžu se dočkat až je vynosím na podzim ke kalhotám do školy. ? (paradox!!!!)

Because I am finally  done with the school for this semester my steps directed to home (and who follows me on instagram (here), know it too). Honestly I felt bad vibes about the photoshooting firtsly, because I love backround of city in my pics and I didn´t know where to find a good place to take photos in small village, where I live. But I have to say after a little bit serching, trying and shooting we found it anyway and there is a result. First of all I wanted to show you this dress, because I am sooo excited about them. They are sooo light, air, with nice pattern and cut, just perfect for summer and I have been looking for them ages! And also my new fluffy loafers, which was very quick decision of buying them. Both these things I caught in sales for half price, so my excitement is even bigger!


You Might Also Like

6 komentářů

 1. Uplne Elizovsky saty tohle <3 boooozi! Libi se mi, ze ted budu mit tvy posty jako prekvapko, kdyz te foti jinej fotograf - mimochodem, ty fotky jsou super, skvely misto ;)

  ReplyDelete
 2. Úžasné místo na focení! A moc ti závidím prázdniny, mě už se bohužel netýkají :(

  ReplyDelete
 3. uzasne fotky! to miesto by bola skoda nezachytit :)

  Pozyvam na Sally Hansen a Oriflame letnu giveaway, tu:http://biancaprincipessa.blogspot.sk/2014/06/letne-rozdavanie.html

  ReplyDelete
 4. ty botky jsme s mamkou dneska taky ulovily :D padly nám oběma do oka okamžitě :) ještě, že máme obě jinou velikost, jinak bychom se o ně možná popraly :D
  jinak šatičky super a klídek na vesnici si teď taky užívám, je to fajn být zase doma dýl než den a půl :)

  ReplyDelete