My art / Meadow

11:08:00 AM


Včera jsem konečně dala svou poslední zkoušku a tak mám teď trochu víc času se věnovat blogu. Po delší době mám pro vás další článek a po ještě delší době je to něco z mojí tvorby. Tohle je první obraz, který jsem po absolvování kurzu olejomalby malovala doma. Je to dárek k narozeninám pro mou sestru, takže jsem  téma tomu přizpůsobila, technika je opět alla prima. Nechtěla jsem, aby obraz vypadal moc romanticky a něžně, proto jsem zvolila techniku špachtlí, aby dodala obrazu tvrdší rysy. Tak co tomu říkáte? Já z něho mám velkou radost. :)

Yesterday I finally passed my last exam, so I have got more time for blog now. After long time I have for you another post and even after longer time there´s something from My art. This is my first picture I have created at home after passing the course of oilpainting. The picture is a brithday present for my sister, so I choose specific theme for it. I didn´t want to look it like a romantic (bullshit) something, so I also did it by technique alla prima. What are you saying about that? I am so exited! :)

Mějte krásný den,
Eliza.

You Might Also Like

3 komentářů

 1. to je uplne nadherny obraz!!!!!jsi fakt dobra!!

  ReplyDelete
 2. páni! můžu ho od Tebe koupit?!? :D tohle se mi neskutečně líbí :))

  ReplyDelete
  Replies
  1. wow!! děkuju moc!!:) Ale tenhle už patří ségře....jestli bys ale fakt chtěla, tak se můžeme domluvit klidně na podobném, není problém!:)

   Delete