Long bob

7:04:00 PM


Tak jsem to zase šmikla. Na podzim, když jsem byla nucena jít ostřihat, (jo, fakt jsem to už potřebovala) svoje dlouhé vlasy do půlky zad, jenom myšlenka na nůžky byla pro mě jako noční můra. (asi nějaké komplexy z dětství, to jsem totiž chodila na ježka! :D) Teď si ale tento střih nemůžu vynachválit. Skoro jsem se nepoznávala, když jsem kadeřnici říkala - klidně vemte ještě cenťák navíc.

So I have chopped it again. In fall when I had to cut my long hair it was horrible. Just a simple thought on scissors was like a nightmare for me. But now I can´t be happier for this haircut. I almost didn´t recognize myself, when I was telling my hairstylist - you can chop a little bit more easily.

You Might Also Like

8 komentářů

 1. Tak tohle jsou podle mě absolutně perfektní vlasy!<3 Taky jsem šla nějak na podzim z délky do půlky zad na delší mikádo (a z toho pak na úplný mikádo).. Teď bych to nejradši nechala ustřihnout úplně nakrátko, ale uvidím, jestli se odhodlám O:) Tobě to neskutečně sluší a není nic hezčího než delší blonďatý mikádo!Ach

  ReplyDelete
  Replies
  1. Děkujuuu moooc! Od tebe mě to snad těší ještě víc. :)

   Delete
 2. musim rict, ze ti to ohromne slusi! :) krasne fotky :)

  ReplyDelete
 3. sluší ti to, máš krásné vlasy!

  ReplyDelete