Shopping fever

1:17:00 PM

 Zara bag / Stradivarius heels / Chloé parfume Love, Chloé / H&M espadrilles


Tento víkend probíhá díky Elle po celé ČR velká nákupní horečka, díky spousty slevovým kuponům, které jste mohli najít v květnovém čísle. Já jsem neváhala a včera jsem vyrazila na nákupy (jak jste mohli postřehnout na mém instagramu). Musím se ale přiznat, že jsem slevy využila pouze z poloviny, protože jsem nemohla odolat a nejít do Zary pro vysněnou kabelku! Nakonec u mě vyhrála dvojka, k mému zděšení ji ale neměli v černé barvě. Naštěstí jsem tam našla podobnou a poslední kus, takže to byla jasná volba!! 

Nejvíc jsem ale asi nadšená z těch podpadků, protože přesně takové jsem měla v hlavě a myslela jsem si, že i kdybych je našla, tak do 1000kč se nemůžu vlézt, přesvědčila jsem se ale o opaku díky značce Stradivarius! Takže pokud taky nějaké sháníte, tak se zvedněte a utíkejte tam, protože tam mají opravdu skvělé kousky a k tomu za velice příjemné ceny!

Parfém od Chloé jsem toužila mít už snad od zimy (myslím, že mu ještě věnuju samostatný článek), proto jsem neváhala a využila slev, stejně tak s espadrilles, které jsou snad nejlepší volbou na léto! Proto neváhejte, akce s Elle trvá ještě celý víkend!


Tak šťastný lou aj rybolou!;)
Eliza.

You Might Also Like

5 komentářů

 1. Skvělé kousky!

  www.klaranekulova.com

  ReplyDelete
 2. Super věci, hlavně parfém Chloe love :-)

  Kdybys měla zájem o WEBDESIGN, byla bych ráda, kdyby ses koukla na mojí stránku: http://shinynewdesign.blogspot.cz/ :-)

  ReplyDelete
 3. Tie sandálky sú naozaj prekrásne, aj ja také chcem! :-)
  The city of fashion

  ReplyDelete