May recap

2:13:00 PM

        


Musím se vám přiznat. Důvodem mé malé aktivnosti na blogu není ztráta inspirace, (té mám pořád dost!:) neustále mi v hlavě běží nové nápady na outfity nebo články jiného druhu, kterými bych mohla přispět a možná i někoho inspirovat, ale v poslední době mě potkalo několik nemilých věcí a jak se to tak všechno pěkně nashromáždilo, tak mnohdy nebyl čas a někdy ani nálada na blogování. Není ale třeba ronit slzy, protože dneska tu pro vás alespoň něco malého mám - květnovou rekapitulaci outfitů! A taky i tak trochu pro mě, protože budu moc ráda za vaše připomínky, komentáře, pochvaly, rady a kritiky, kterými můžete zase obohatit vy mě! ;) 
Mějte krásný víkend!

I have to be honest this time. A reason why I am not posting so much lately is not a lost of my inspiration (I have it still enough! :). In my head always run new thoughts on outfits or other posts, which I could make and maybe get inspired someone...but lately some not nice things happened to me and how it goes, there haven´t been good time and sometimes neither good mood for posting. Anyway there is not a need to be sad, because I have a little bit for you today - may outfits recapitulation! And also a little bit for me as well, because I will be glad for your advises, comments, compliments or critics! ;)
Have a nice weekend all of you!

Eliza.  

You Might Also Like

7 komentářů

 1. Hlasuju pro 3, 5 a 6! Musime se do toho jeste oprit, nez odletis! :)

  ReplyDelete
 2. já vybírám 1, 5 a 6! :) ty jsou nej a strašně moc se mi na tobě líbí tyhle super pohodové kombinace, působíš tak uvolněně, přirozeně a celkově ti to prostě sluší :)

  ReplyDelete
 3. love!!!
  xx
  daniella
  simplybeautifulelegant.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. Love outfit number 2!
  xx

  http://alexinwanderlust.blogspot.com.au/

  ReplyDelete
 5. Tak ten druhý a šiesty outfit sú pre mňa super. Na druhom outfite sa mi páči tá zaujímavá kabelka, ktorá spolu s botami pekne oživila outfit. :)

  vladiesblog.blogspot.sk

  ReplyDelete
 6. vsechny jsou povedene ale 2 je pro me jasnej favorit :) hlavne psanicko <3

  ReplyDelete
 7. nejvíc se mi líbí 4. outfit :))

  ReplyDelete