Denim on denim

2:31:00 PM

Zara T-shirt, boyfriend jeans / H&M denim jacket, bracelet / Sinsay flats

V týdnu jsme šly s Domčou fotit konečně navečer, aby jsme vychytaly lepší světlo a myslím, že se to podařilo téměř dokonale..ostatně posuďte sami! :)
Dnešní post se sice jmenuje Denim on denim, chtěla jsem vám totiž ukázat, jak se dají kombinovat dvě různé džínoviny. Podle mě záleží hlavně na barvě, a proto jsem si bundu půjčila od Domči, protože moje je o něco tmavší a dohromady to nevypadalo tak dobře. Nicméně všechno je to stejně o karmě a tomhle skvělém tričku, které jsem si pořídila loni v létě v Anglii. A jak můžete vidět poslední dny na mém instagramu, tak dobrou karmu opravdu potřebuju (ostatně jako každý a hlavně přes zkouškové:)). Jak ale vyplývá z fotek, tak dobrou karmu vám zaručí jedině pes! ;)))

This week we went to taking photos in the evening, because we wanted to catch better light and I think it´s finally gone well...what do you think?
Today´s post is called Denim on denim, because I wanted to show you a combination of two diferrent jeans stuff. In my opinion the most important thing is the right color! However everything else is about the karma anyway and the best
T-shirt which I was wearing. I bought it last summer in England and as you could see on my instagram last days I definitely needed the good karma! (as well as all of you or at least students through exam time:)). But it seems that you can get the good karma only if you buy a dog! (the written sign next to me means dog in czech).


Mějte krásný víkend a brzký konec toho zatraceného zkouškového!
Eliza.

You Might Also Like

5 komentářů

 1. super look a skvělé tričko!!

  ReplyDelete
 2. I love the denim on denim trend and you made it great! Nice outfit!
  Obsessed Fashion Blog

  ReplyDelete
 3. i always love the denim on denim look!

  check me out!
  mon | http://www.monsemble.ca

  ReplyDelete
 4. super ležérní styl, tričko je perfektní. A moc ti to sluší :-)

  www.poshlife.cz

  ReplyDelete
 5. Ty kalhoty jsou boží!

  www.thetasteofviolet.com

  ReplyDelete