Pink kicks

5:03:00 PM


Reebok shoes / Bershka pants / River Island tee / H&M denim jacket, gold bracelet /
 Lindex pink bracelet / Storm watch

Jsem přímo nadšená z toho, že jarní sezóna je v duchu sportovních prvků, které však vůbec neberou na ženskosti! Doslova jsem si oblíbila trend tenisek. Dlouho jsem zvažovala, které si vlastně koupit a musím se přiznat, že nejsem velkým fanouškem Air maxek, protože na mé malé nožce (vel. 36) nevypadají moc slušivě. Samozřejmě, že první volbou byly bezpochyby New Balance, ale musím říct, že mě v dostupných obchodech trochu zklamaly v barevném provedení. Na první pohled jsem se zamilovala do těchto! Jenomže se bohužel do Česka nedováží. A tak jsem byla trochu donucena zvolit alternativu, avšak dle mého názoru ani v nejmenším neztrácí na originalitě. Ráda tento výrazný prvek kombinuji s monochronickým outfitem, kterému boty dodají patřičné oživení. Ostatně posuďte sami! Jak se Vám nové boty v této kombinaci líbí?


Mějte se krásně!

Eliza.


You Might Also Like

5 komentářů

 1. Taky mám ráda sportovní trend. Dřív bych si řekla něco jako: ,,kdo to zase asi vymyslel", ale teď se mi to líbí. :) Kdybych nebyla tak malilinkatá, tak bych si třeba New Balance pořídila. :)

  ReplyDelete
 2. jj sportovní a ženskost je opravdu super kombinace a mimochodem skvělé tenisky!!

  ReplyDelete
 3. Great look,dear)
  http://fashionsecrets-oksana.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. Super outfit a tenisky mají boží barvu :3

  ReplyDelete
 5. Kombinace je to super, takový mám ráda:) co se týka tenisek, já bych zvolila bílé conversky a byla bych spokojená...:)) mám sice doma nike free run, který se už kolikrát objevily na různých blogách jako super doplněk k sukni atd., ale když v nich chodím běhat a do posilky, tak si je pak proste už nevezmu:) a druhý si koupím zase až na běhání... I když, nikdy neříkej nikdy, že jo:) - každopádně vítej do blogařského světa, klikla jsem na sleduji, tak se těším na další posty někoho novýho:) Bára

  ReplyDelete