It´s all about the way you wear it

9:26:00 PM


Monsoon jacket / New look T-shirt / Reserved necklace / River Island skirt / H&M boots

Tento outfit jsem stihla nafotit ještě za krásného slunečného počasí, které nebylo rušeno aprílovým deštěm (ikdyž i ten má něco do sebe!), ale bohužel jsem našla chvilku času na zveřejnění až teď.

Podle mě je to všechno jenom o tom jak to nosíme a ani už tak moc nezáleží na tom, co přesně. Jakou máme značku, nebo jestli jde o objevený kousek ze sekáče, jestli nám ten top sedí a nebo už neměli naši velikost a tak jsme prostě přešli na trend oversized. Všechno záleží na tom, jak to zkombinujeme! Tohle sáčko jsem si například koupila v obchůdku v Anglii, jehož značku jsem tenkrát vůbec neznala a dneska už je to snad 3 a půl roku od té doby a je stále trendy! A vzít si ho spolu s volnou sukní? Proč ne?! Opravdu nechápu, když se mě někdo zeptá "co teď letí" vždyť v dnešní době letí snad úplně všechno (kromě teda žhavých trendů a must haves, které ale sledují jen lidi zajímající se o módu, kteří se takhle nikdy neptají!) Jde přece o to, co se ti líbí, jak ti to sluší a co si k tomu vezmeš! Nemyslíte? (:


Mějte krásný večer,

Eliza.

You Might Also Like

5 komentářů

 1. Na tehlech fotkach ti to strasne slusi, kamo! A tohle tvy sako mam ze vsech nejradsi, stylovy uz naveky!

  ReplyDelete
 2. uzasne si si to zladila!
  Ak mas rada NIVEU pozyvam na giveaway o nove telove mlieka, tu: http://biancaprincipessa.blogspot.sk/2014/04/nivea-giveaway.html

  ReplyDelete
 3. Nádherný outift:-) moc ti sluší

  ReplyDelete
 4. Máš pravdu! Ta sukně je skvělá! .)

  ReplyDelete