Fresh start

3:41:00 PM

Tak jo. Dneska jsem našla konečně tu správnou odvahu a klikla. Opravdu, zcela vážně a oficiálně se připojila do virtuálního světa blogerek. Možná je tohle rozhodnutí pouze výsledek nahromadění spontánní energie a vypití poobědové sklenky dobrého červeného, nebo jde o velkou touhu nezůstávat už déle v pozadí a jen pasivně neprohlížet různé módní blogy..? Nevím. Vím ale, že Vám chci ukázat kus ze sebe, svůj styl, své umění, součást mého já a budu moc ráda, když mě budete i nadále sledovat. Psát komplimenty, ale i kritiky. 

Proto využijte nádherného jarního sobotního odpoledne a připijte spolu se mnou na zrození něčeho nového! Protože každý den je ten správný čas začít a posunout se, byť o malý krůček, někam dál.
You Might Also Like

2 komentářů

  1. Ahoj :) jak dlouho jsi sbírala odvahu? Já snad několik let a taky se mi to teďka před pár dny podařilo prolomit. Takže pevný nervy a málo hejtrů a anonymů! :)

    ReplyDelete
  2. Ahoj, já jsem si hlavně vůbec nedokázala představit, že bych to mohla dělat já! Až asi před půl rokem mě na ten nápad přivedla kamarádka/spolubydlící, se kterou jsme vlastně nedělaly ve volném čase nic moc jiného, než "čekovaly" blogy :)). Takže odtud plyne ta iniciativa. Jinak moc děkuju a Tobě přeju taky tak ;).

    ReplyDelete